if 3.0

Dobra, nie ma bum bęc tratatata, budda, zapraszam cię do mego świata. Doznania uporządkowane, Stanlej jest za dobrym kolegą i chyba będę musiał go poprosić, żeby nie był tak dobrym kolegą, bo granie w Azji jest na ten moment bez sensu kompletnie konkretnie, więc zaprzestanie na pewno ułatwi utrzymywanie doznań w porządku i harmonii. Zwłaszcza że (tu powiem zgrany banał) dostrzegam sprzyjające okoliczności, żeby żyć teraźniejszością jako prawdziwy gangsterski budda; W przestępczości zorganizowanej coraz lepsza organizacja, coraz większa życzliwość i wzajemność, a to jest podstawa hurrwa wszystkiego. Poza tym w czwartek umówione spotkanie z architektem JBC Complex, w środę odbieram tygrysa, a w ramach pracy u podstaw pracuję z bandą najlepszych (z łososiem marchew i jabłko, a na drugie befsztyk). Pan Tadeusz mówi mi, co mam jeść, B-Rocky mówi mi, co mam dźwigać na siłce, zawsze lubiłem mieć dobrych ludzi wokół siebie, którzy będą mi mówić, jak mam żyć.

I właśnie w kwestii diety i treningu zamierzam przez ten tydzień notować wszystko, co można notować, bo czuję, że to gdzieś u podnóża całej pracy u podstaw:

PLAN NA NASTĘPNE 4 TYGODNIE:

DIETA: codziennie 2 posiłki, pierwszy 12-15, drugi 17-20, zatem nadal IF, okno żywieniowe max 8h od 12:00 do 20:00, optymalnie 6-7h.

TRENING:
Poniedziałek ~12:00 Workout 1 (Deadlift, Leg Extensions, Weighted Chin-ups)
Wtorek ~12:00 Workout 2 (Military Press, Tricep Pushdown, Dumbbell Shoulder Press)
Wtorek ~17:30 Trening piłka nożna lub inny trening aerobowy
Czwartek ~12:00 Workout 3 (Bench Press, Incline Bench Press, Weighted Dips)
Czwartek ~17:30 Trening piłka nożna lub inny trening aerobowy
Piątek ~12:00 Workout 4 (Squat, Barbell Good Mornings,
Niedziela ~15:00 Mecz piłka nożna lub inny intensywny trening aerobowy

PONIEDZIAŁEK 28/9

Z rana się zważyłem, zmierzyłem, wszystko, na siłce też, po 5-6 tygodniach IF waga z 2kg w dół, 1% tłuszczu mniej, niecałe kilo mięśni więcej, będzie pewnie jeszcze lepiej.

Pierwszy trening: uczę się deadliftu, ale będzie dobrze, nawet na teraz jest w miarę OK. Pierwszy raz nałożyłem na siebie ciężar (bardzo łopatologicznie, ale pas kulturystyczny już zamówiony) do podciągnięć i spoko. W stałym kontakcie z B-Rockym. Na jutro muszę się nauczyć jutrzejszych ćwiczeń, zwłaszcza military press, ale będzie czas na research).

Posiłek łososiowo-kartoflowy bardzo spoko, łososia tylko 210g (tesco mnie oszukało, zamówiłem 250g!!!11one), jestem przyzwyczajony do porcji półkilowych i bez oliwy, a z cytrynką, moje lepsze, hehe, ale to też spoko, pół kilo kartofli z parowaru zrobiło swoje i z deserem porcja wydała mi się w sam raz, zwłaszcza że starałem się wypić przed sporo wody. Nie było zapędów na objadanie się, aczkolwiek z kokakoli zero będę musiał zrezygnować, bo przez trzy godziny po posiłku poszła dwulitrowa butelka, więc remedium jest chyba tylko jedno: więcej butelek nie powinno przychodzić, jak nie przyjdą to i nie pójdą, proste.

WTOREK 29/9

Drugi dzień i niestety rzepa. Życie mnie zdemotywowało i uciekłem w bindżing, trzy i pół tysiąca kalorii nadwyżki SPOKO, kończę jeść, 40h postu, doczołgam się do końca tygodnia i od poniedziałku spróbujemy od nowa, taka zabawa.

19 komentarzy

Dołącz do dyskusji i opowiedzieć nam swoją opinię.

additional info
Czerwiec 13, 2019 o 11:06 AM

I simply want to say I’m all new to blogs and certainly enjoyed you’re web-site. Most likely I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have terrific stories. Thanks a lot for sharing with us your website page.

John Deere Service Manuals
Czerwiec 15, 2019 o 05:06 PM

I was just lookuping for this information to get a while. Approximately two hrs of online lookuping, thankfully I obtained it in your website. I do not understand why Bing don’t exhibit this form of resourceful internet sites in the first web page. Generally the leading websites are craps. Perhaps it is time to alter to another research engine.

Shana Breeman
Czerwiec 17, 2019 o 09:06 AM

Bereken zelf uw hypotheek. Hypotheek berekenen? Maak snel een indicatieve berekening van het maximale leenbedrag van uw hypotheek.

Tractor Workshop Manuals
Czerwiec 17, 2019 o 07:06 PM

When I originally commented I clicked the -Notify me when new surveys are added- checkbox and now each time a comment is added I receive four emails with similar comment. Could there be by any means you possibly can eliminate me from that service? Thanks!

Marion Baldon
Czerwiec 18, 2019 o 02:06 AM

Hey there, I think your website might be having browser compatibility issues. When I look at your blog in Opera, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, great blog!

John Deere Repair Manuals
Czerwiec 18, 2019 o 08:06 AM

Excellent blog here! Additionally your web site rather a lot up fast! What host are you using? Can I get your affiliate hyperlink for your host? I wish my site loaded up as fast as yours lol.

Andreas Beerling
Czerwiec 18, 2019 o 03:06 PM

Interesting blog post and very good website design, just bookmarked you. Thanks for sharing!

Cathrine England
Czerwiec 18, 2019 o 04:06 PM

stays on topic and states valid points. Thank you.

John Deere Repair Manuals
Czerwiec 18, 2019 o 07:06 PM

Howdy are using WordPress for your blog platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!

John Deere Service Manuals
Czerwiec 27, 2019 o 01:06 PM

Hello there. I needed to inquire some thing…is this a wordpress site as we are thinking about transferring across to WP. Moreover did you make this theme all by yourself? Cheers.

Shelton Gullixson
Lipiec 01, 2019 o 04:07 AM

those polyurethane inflatable boats are very sturdy and some are kevlar lined too but they are expensive::

Charlesetta Quenneville
Lipiec 02, 2019 o 01:07 AM

But wanna tell that this is invaluable , Thanks for taking your time to write this.

Delta Kolin
Lipiec 03, 2019 o 02:07 AM

Duplicity is a nice movie,i like the story and also the actors.,

Gilma Orosz
Lipiec 04, 2019 o 02:07 AM

Fantastic goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you are just too fantastic. I actually like what you have acquired here, certainly like what you are saying and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it wise. I can’t wait to read far more from you. This is really a terrific site.

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Listopad 30, 2019 o 04:11 PM

I have been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts on this kind of house . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this site. Studying this info So i’m happy to express that I have an incredibly just right uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I so much no doubt will make certain to don’t disregard this site and provides it a glance a continuing.

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Grudzień 09, 2019 o 01:12 PM

I must say, as a lot as I enjoyed reading what you had to say, I couldnt help but lose interest after a while. Its as if you had a wonderful grasp on the subject matter, but you forgot to include your readers. Perhaps you should think about this from far more than one angle. Or maybe you shouldnt generalise so considerably. Its better if you think about what others may have to say instead of just going for a gut reaction to the subject. Think about adjusting your own believed process and giving others who may read this the benefit of the doubt.

Wesley Earhart
Grudzień 22, 2019 o 07:12 PM

i love the Bazooka of Megatron, i don’t understand why they did not include it on the movie’

Orval Kimbel
Grudzień 25, 2019 o 12:12 AM

noutati interesante si utile postate pe blogul dumneavoastra. dar ca si o paranteza , ce parere aveti de cazarea in regim hotelier ?.

Wilford Gerz
Grudzień 25, 2019 o 01:12 AM

Thanks for your post. Another element is that to be a photographer entails not only problems in capturing award-winning photographs but also hardships in acquiring the best camera suited to your requirements and most especially issues in maintaining the standard of your camera. It is very genuine and clear for those photographers that are in to capturing the particular nature’s fascinating scenes : the mountains, the actual forests, the wild or maybe the seas. Visiting these exciting places unquestionably requires a digicam that can live up to the wild’s unpleasant surroundings.