Według autora cytatu z 16. marca Azjatki są piękne, a co wy sądzicie o 14. kolejce ligi singapurskiej?

Ta Azjatka to się chyba nazywała Kong Li, albo King Lu, a ja tam nie pamiętam dobrze tego nazwiska, ale końcówka Li i Łan Dzing Li. No, to była ona, a teraz przechodzimy do autora cytatu, która po odrzuceniu jakiejkolwiek formy współpracy, zgodnie z obietnicą nie współpracował, ale za to jak miłosierny samarytanin dawał, nie chcąc brać, nawet mojego rozumu, bo jak się okazuje pozjadał wszystkie rozumy poza moim, zresztą po co mu mój rozum? A dał mi wiele ważnych informacji, jak Oleksy Gudzowatemu, a także zainspirował do niezależności, więc w ramach współpracy z kujonami z dwójki dostałem dziś starą wersję „Niezależnych” Autonomii z mega świetną zwrotką Skorupa zwłaszcza, który szukał stylu, a ja szukałem kogokolwiek, bo ja tu nie miałem z kim grać, jak Międziol, ale tu gdzieś jest kres, wiem, że od was dziś nie chciałem nic, za to chcę zdrowia, szczęścia, hajsu, miłości, rodziny i przyjemności, więc nawet jeśli zdrowy umysłowo człowiek 16. marca uznawał mnie za psychola, to ja nie będę udawał Greka, nie będę też się kłócił, myśl co chcesz, rób co chcesz, nie podaję recepty, ale dziś sobię rozpiszę i tak oto plateau0 zmieni się od jutra w plateau1, currency simply does not matter, zawsze chciałem być kimś wyjątkowym, nie zostałem piosenkarzem, nie zostałem piłkarzem, więc zostałem gamblerem.

Ale może Ty też znasz jednego ze sławniejszych polskich pokerzystów, o którym słyszałem pogłoskę (ploty to mój narkotyk), że mimo kokosów pracuje w Anglii za minimalną? I słusznie, trzeba mieć Plan B, jak Reno, bo nikt z nas w wieku lat dwudziestu pięciu nie chce mieć na koncie złotych dwudziestu pięciu, więć dziś planuję odbyć poważną rozmowę i jak się uda to będą kokosy, a jak się nie uda, to odbędę poważną rozmowę za tydzień z prawdziwym Grekiem, yih, żeby były kokosy, a jak się nie uda, to nie mniej niż 10.00 że będą kokosy i trzeba będzie sobie radzić samemu, bo jak umrę to nie wrócę.

Poza tym wczoraj byłem wczoraj zaprowadzić z Victorii na Shudehill Magica2215, który kupił sobie taki daremny sweter Lacoste, że pf, panie, daj pan spokój i byliśmy u jakiegoś P*&^*& na kebabach, jakiegoś alejkum, co?, masalama muhama i zjadłem dwa duże kebaby (nawet ACz16m czyli Autor Cytatu z 16 marca zjadł wczoraj na Marszałkowiej w Warszawie ledwo 1,5 małego ledwo) że aż do teraz nie jestem specjalnie głodny. Ale nie ma tamto, zaraz idę do Aldika kupić jakąś żywność, bo wierzę, że potrafię zarobić hajs własnymi rękami. Może nie rękami, tylko głową. I możesz dalej tak mówić: student, internetowy chlapiec, lecz wolę to niż podczepić się pod czyjąś dupę, jak pewien zawodnikt (dis).

Poza tym skoro już kolega neonno odkrył moją tajemnicę, że słucham 834 to taki bonus z gg z wczoraj, kiedy miałem opis („opis”): Manchester, pokój 3 na 3, komputer i internet „cr@p”, z głośników vnm

nieja 0:28:10
hej
nieja 0:28:18
maciek co to za ogloszenie?
Ja 0:28:19
hej
Ja 0:28:26
gdzie ogłoszenie?
Ja 0:28:30
nie wiem o co chodzi/
nieja 0:28:48
u ciebie w nicku
Ja 0:28:53
gdzie to znalazłaś?
Ja 0:29:08
nie rozumiem o co chodzi. w jakim nicku?
nieja 0:29:10
no masz manchester pokoj 3 na 3….
Ja 0:29:16
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
nieja 0:29:17
u ciebie
Ja 0:29:18
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Ja 0:29:20
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
nieja 0:29:21
no co
Ja 0:29:22
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
Ja 0:29:25
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
nieja 0:29:27
spadaj
Ja 0:29:29
buaahahahhHAHAHAHAHAHAHAHAH
Ja 0:29:38
HAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAH

40 komentarzy

Dołącz do dyskusji i opowiedzieć nam swoją opinię.

gamefly free trial
Maj 03, 2019 o 03:05 PM

Greate article. Keep posting such kind of information on your blog.
Im really impressed by your site.
Hi there, You’ve done a great job. I’ll definitely digg it and individually
recommend to my friends. I’m confident they will
be benefited from this site.

gamefly free trial
Maj 03, 2019 o 11:05 PM

Excellent article! We are linking to this particularly
great article on our site. Keep up the great writing.

download minecraft for free
Maj 13, 2019 o 10:05 PM

Valuable info. Fortunate me I found your website by chance, and I’m surprised why this twist of fate
didn’t took place in advance! I bookmarked it.

g
Maj 14, 2019 o 01:05 AM

Hi there, this weekend is pleasant in favor of me, for the reason that this time i am reading
this great educational paragraph here at my house.

download minecraft free
Maj 17, 2019 o 02:05 PM

I have read some excellent stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting.
I wonder how so much effort you set to make
this kind of great informative website.

gamefly free trial
Maj 28, 2019 o 04:05 PM

Hey would you mind sharing which blog platform you’re using?
I’m looking to start my own blog soon but I’m having
a difficult time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m
looking for something completely unique. P.S Sorry for being off-topic but I
had to ask!

how to get help in windows 10
Maj 28, 2019 o 07:05 PM

Hi my family member! I want to say that this post is awesome, nice written and come with approximately all significant infos.

I’d like to look more posts like this .

gamefly free trial
Maj 29, 2019 o 06:05 PM

Thank you for another wonderful post. Where else may just anybody
get that kind of info in such a perfect method of writing?
I have a presentation subsequent week, and I am on the look for
such information.

gamefly free trial
Maj 31, 2019 o 07:05 PM

Hello! I know this is somewhat off topic but I was wondering if
you knew where I could get a captcha plugin for my comment form?
I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one?
Thanks a lot!

gamefly free trial
Czerwiec 01, 2019 o 06:06 PM

I am really loving the theme/design of your blog.
Do you ever run into any internet browser compatibility problems?
A small number of my blog readers have complained about my website not operating correctly in Explorer but looks great in Safari.
Do you have any advice to help fix this problem?

gamefly free trial
Czerwiec 02, 2019 o 03:06 PM

What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable know-how on the topic of unexpected emotions.

gamefly free trial
Czerwiec 03, 2019 o 04:06 AM

Great blog right here! Additionally your web site quite a bit up
fast! What host are you the use of? Can I am getting your affiliate hyperlink
for your host? I desire my web site loaded up
as quickly as yours lol

gamefly free trial
Czerwiec 03, 2019 o 02:06 PM

After I initially commented I seem to have clicked the -Notify me when new comments
are added- checkbox and now every time a comment is added
I recieve four emails with the exact same comment.
Is there a way you can remove me from that service? Cheers!

gamefly free trial
Czerwiec 04, 2019 o 06:06 AM

Hi! Would you mind if I share your blog with my twitter group?

There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
Please let me know. Many thanks

gamefly free trial
Czerwiec 04, 2019 o 09:06 PM

Currently it seems like Expression Engine is the top blogging platform
available right now. (from what I’ve read) Is that what you are using on your
blog?

gamefly free trial
Czerwiec 06, 2019 o 03:06 AM

Because the admin of this site is working, no doubt very shortly it will be well-known, due to its feature contents.

gamefly free trial
Czerwiec 06, 2019 o 08:06 PM

Just want to say your article is as amazing. The clearness in your post is
simply spectacular and i can assume you’re
an expert on this subject. Fine with your permission allow me
to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post.
Thanks a million and please carry on the gratifying
work.

gamefly free trial
Czerwiec 08, 2019 o 01:06 AM

Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment but after
I clicked submit my comment didn’t appear. Grrrr… well I’m not
writing all that over again. Anyways, just wanted to say
excellent blog!

gamefly free trial 2019 coupon
Czerwiec 10, 2019 o 03:06 PM

Why users still use to read news papers when in this technological world the whole thing is
existing on web?

playstation 4 best games ever made 2019
Czerwiec 12, 2019 o 03:06 AM

The other day, while I was at work, my cousin stole my apple ipad
and tested to see if it can survive a forty foot drop, just so
she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she
has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it
with someone!

playstation 4 best games ever made 2019
Czerwiec 12, 2019 o 07:06 AM

Pretty section of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital
to assert that I get actually enjoyed account your blog posts.

Any way I’ll be subscribing to your augment and even I achievement
you access consistently fast.

website here
Czerwiec 13, 2019 o 10:06 AM

I just want to mention I am all new to blogging and absolutely savored your web page. Very likely I’m likely to bookmark your blog . You actually have amazing article content. Thanks for sharing your webpage.

Tractor Workshop Manuals
Czerwiec 15, 2019 o 05:06 PM

I came to this page by searching google. I have located it quite interesting. thank you for providing this. I will have to visit here again!

John Deere Technical Manuals
Czerwiec 16, 2019 o 01:06 PM

My brother suggested I may like this blog. He used to be entirely right. This submit truly made my day. You cann’t consider simply how much time I had spent for this information! Thanks!

Luella Moock
Czerwiec 16, 2019 o 10:06 PM

Perfect piece of work you have done, this web site is really cool with great info .

Jammie Manship
Czerwiec 17, 2019 o 04:06 PM

I the efforts you have put in this, appreciate it for all the great posts .

Gino Dewall
Czerwiec 18, 2019 o 01:06 PM

Hey there! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no data backup. Do you have any solutions to protect against hackers?

Will Fiallos
Czerwiec 18, 2019 o 03:06 PM

Appreciating the time and energy you put into your website and in depth information you provide. It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed information. Great read! I’ve bookmarked your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

John Deere Service Manuals
Czerwiec 18, 2019 o 07:06 PM

Dead composed subject matter, thanks for information .

http://tinyurl.com/y2jav2ho
Czerwiec 18, 2019 o 08:06 PM

Hi this is kinda of off topic but I was wanting to know
if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
I’m starting a blog soon but have no coding knowledge so I wanted to get advice
from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!

Tractor Workshop Manuals
Czerwiec 27, 2019 o 01:06 PM

After study some of the web sites on your own internet site now, i really much like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark internet site list and are checking back soon. Pls consider my web site too and figure out what you believe.

Kathern Johanek
Czerwiec 30, 2019 o 04:06 AM

I want to go there, but how! I want to wear my Lands End swimsuit for sure while there.

Owen Duplaga
Czerwiec 30, 2019 o 07:06 PM

seafoods are great because they are really tasty, i think that almost all seafoods are super duper tasty.,

Best Value Top Down Bottom Up Shades
Lipiec 01, 2019 o 07:07 AM

I have read several good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a fantastic informative website.

Loriann Berkery
Lipiec 01, 2019 o 03:07 PM

I have been reading out many of your articles and i can claim pretty nice stuff. I will make sure to bookmark your blog.

Cherryl Arevalos
Lipiec 02, 2019 o 04:07 PM

I like the way you conduct your posts. Keep it up!

John Deere Service Manuals
Listopad 30, 2019 o 04:11 PM

you have a excellent weblog here! do you need to cook some invite posts in my blog?

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Grudzień 09, 2019 o 01:12 PM

Hey! Someone in my Facebook group shared this website with us so I came to check it out. I’m definitely enjoying the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers! Excellent blog and brilliant design and style.

Ellamae Morelle
Grudzień 13, 2019 o 12:12 AM

This is the precise blog for anybody who wants to seek out out about this topic. You realize a lot its almost arduous to argue with you (not that I really would want…HaHa). You positively put a new spin on a subject thats been written about for years. Great stuff, just great!

Ciera Nikolai
Grudzień 22, 2019 o 01:12 AM

Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it’s truly informative. I am going to watch out for brussels. I will appreciate if you continue this in future. A lot of people will be benefited from your writing. Cheers!