D52: KTO NIE SKACZE TEN POLACZEK

Hej, hej

Od tygodnia topornie zbieram się do powrotu do mojej optymalnej rutyny treningowej. Wierząc, że wypracowanie well-beingu to kwestia czasu a nie kwestia przypadku. Osamotnienie nie sprzyja, ale podchodzę do tego bardzo spokojnie. Daję sobie czas na to, żeby wracać powoli. Nie wymagam od siebie, żeby z miejsca wrócić do idealnej rutyny. Bardziej staram się obserwować niż zmuszać do czegokolwiek. Dzielę całą rutynę na jak najmniejsze części. Potrafię wstać z łóżka? Świetnie. Potrafię dojechać na siłkę? Świetnie. W nagrodę wjeżdża kawka. Potrafię zacząć rozgrzewkę? Świetnie. Jeśli nie, to jebnij się na hamak i podziwiaj widoki. Potrafisz zrobić ćwiczenie główne? Świetnie. Przedwczoraj zrobienie martwego zajęło mi 3 godziny od wejścia na siłkę. Potrafisz zrobić kolejne ćwiczenie? Świetnie. Jeśli nie, to baw się z pierwszym albo pierdolnij się na hamak i podziwiaj widoki. Tydzień temu mi się nie chciało, więc zrobiłem sobie z 10 serii na ławeczce skośnej i zabroń mi prezesie. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? A jak będę miał taki kaprys, to zaraz sobie zjem 4 snickersy.

Tym niemniej dzisiaj chyba odpaliłem. Pomimo późnej pobudki i motywacji na poziomie średnio-niskim, zebrałem się i dojechałem na siłkę, wypiłem dwie kawki i się przebrałem. Poudawałem trochę rozgrzewkę, poczekałem aż Kai skończy machać sztangą i w końcu się wbiłem do robienia siadów. Nie ukrywam, że siły po przerwie faktycznie trochę czuję mniej, ale trener bez twarzy mówił, że tak będzie, więc rozpoczęcie od serii 110kg wydawało się optymalnym rozwiązaniem. Robiłem na zmianę z jakimś ziomeczkiem, który wydawał się kumaty i sympatyczny, tym bardziej zaczęło to płynąć. Na tyle się dobrze czułem, że miałem przekonanie, że w końcu dokończę trening włącznie z tymi totalnie pedalskimi ćwiczeniami (czyli w moim słowniku niemalże wszystko poza siadami, martwym, leżeniem na hamaku, ławeczką i oczywiście military press).

Zostało mi ostatnie ćwiczenie, wyszedłem na dwór w poszukiwaniu przestrzeni (efektem późnej pobudki jest dzielenie siłki z masą korposzczurów na lunch breaku; o 10 ćwiczę jak u siebie). A tam na dworze ten kumaty ziomeczek skacze na dwie skrzynie (105 cm), wow, spropsowałem go i namówili mnie jeszcze z innym ziomeczkiem, żebym se spróbował. I se nieśmiale spróbowałem i się nawet udało, hehe, coś miałem w głowie, że rekord świata to 84 cm, ale albo coś pomyliłem, albo obaj zostaliśmy dzisiaj rekordzistami świata, hehe. Pls dun ruin it for me.

I tak sobie między seriami w ostatnim ćwiczeniu żegnając kumatego ziomka usiadłem na te skrzynie, zobaczyłem dwóch ziomeczków robiących heteroseksualne ćwiczenia ze sztangą i poczułem, że jestem nazot we właściwym miejscu i właściwym czasie. Teraz już płynę. Dokończenie treningu, zjedzenie kaszy z kurą i tomatami oraz posłuchanie Billa Burra do poobiedniej drzemki były łatwe jak filipińskie chłopaki po operacji. It’s not true, sir.

Jeszcze wychodząc z siłki napotkałem ziomka z mojej drugiej drużyny, który niedawno wrócił z Polski. Taki przypadek. A kto powiedział, że to był przypadek? Umówiliśmy się jutro na trening. Będziemy iść i walczyć. Będziemy robić ćwiczenia, które wymagają koordynacji ruchowej i utrzymania równowagi, tak jak uczył tego Wielki Polak.

I choć tak jak uczył Dr Michael Gervais nie ma czegoś takiego jak definiujący moment (jest tylko kolejny moment), to moment skoku na te skrzynie był definiujący. To był moment, po którym albo pozostanę marnym polaczkiem ze słabym brzuchem, albo pójdę w ślady Wielkiego Polaka. Wskoczyłem. Teraz wszystko będzie inaczej. Już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.

15 komentarzy

Dołącz do dyskusji i opowiedzieć nam swoją opinię.

additional reading
Czerwiec 12, 2019 o 11:06 PM

I just want to say I’m new to blogging and site-building and honestly enjoyed you’re web site. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You actually have remarkable articles and reviews. Thanks a bunch for revealing your web page.

John Deere Technical Manuals
Czerwiec 15, 2019 o 05:06 PM

Perhaps you should also a put a forum site on your blog to increase reader interaction.`,:;*

John Deere Technical Manuals
Czerwiec 16, 2019 o 03:06 PM

I’m happy I found this site! From time to time, students want to cognitive the keys of productive literary essays composing. Your first-class knowledge about this good post can become a proper basis for such people. cheers!

Sachiko Sumbler
Czerwiec 16, 2019 o 11:06 PM

I am often to blogging and i also really appreciate your content regularly. Your content has really peaks my interest. I am about to bookmark your site and maintain checking for first time data.

Elias Clinch
Czerwiec 17, 2019 o 05:06 PM

Normally I don’t learn article on blogs, but I wish to say that this write-up very compelled me to try and do so! Your writing style has been amazed me. Thank you, quite great article.

Royal Lalli
Czerwiec 18, 2019 o 01:06 PM

I’m impressed, I must say. Genuinely rarely must i encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and let me tell you, you’ve hit the nail around the head. Your notion is outstanding; ab muscles something that insufficient consumers are speaking intelligently about. We are happy that we came across this in my look for something with this.

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 18, 2019 o 07:06 PM

Some really great articles on this site, regards for contribution.

John Deere Repair Manuals
Czerwiec 27, 2019 o 01:06 PM

Sufficiently, this kind of content is usually the best for this noteworthy situation. Document harmonise collectively findings and definitely will thirstily stay up for all your inward bound features. Claiming credit won’t just seem enough, to make the exceptional clearness in your own re-writing. I could right obtain any feed maintain prepared of a typical refreshes. Exceptional perform and a lot popularity within commercial business! Please defense brand new below average English tongue as never ever a few initially language.

Sung Stoffey
Czerwiec 30, 2019 o 05:06 AM

Augustine thanks for sharing this! My extensive google search has now been recently paid for using quality insight to talk about together with our relatives.

Laura Oltmanns
Czerwiec 30, 2019 o 08:06 PM

good post, i surely enjoy this website, continue on it.

Lucie Braun
Lipiec 01, 2019 o 03:07 PM

whoah this blog is excellent i love reading your posts. Stay up the good work! You realize, lots of people are looking around for this info, you can help them greatly.

Rhea Leftridge
Lipiec 02, 2019 o 05:07 PM

Outstanding post! I truly liked most of the looking through. I hope to learn to read greater on your side. I know that you have remarkable look and then perception. I will be exceedingly happy just for this info.

Salvador Rehman
Lipiec 03, 2019 o 05:07 PM

You should join in a contest first of the greatest blogs on the web. I will recommend this web site!

John Deere Technical Manuals
Listopad 30, 2019 o 03:11 PM

Wholesale Gucci Shoes Amaze! Photograph searching yahoo for hours due to this and i also ultimately think it is here! [Reply]

Tractor Workshop Manuals
Grudzień 09, 2019 o 12:12 PM

Photograph utilizing a cellulite meal plan to make sure if I am qualified to at last eradicate the best dimpled skin eternally. Experts have problematic but i morning sticking with it all. I am experience even better within excellent personally, so can be described as get going with.