A czasami starczy iść coś wszamać zamówić na wynos wbistro herringbar

Przyleciała wczo Mieelczi na białym rumaku i z kaloryferem; i słusznie, bo w San Clemente zima, nocami schodzi poniżej 10 stopni. Na drugim biegunie geograficzno-kolorystycznym za to nieustanne lato i naprawdę cieszę się naprawdę w chuj, że znów ma kogoś, kiedy innych tylko stać pierdolić, że go zapierdolą.

A wczoraj wieczorem bezradność i bezsilność level full wysoki i tylko ktoś na białym rumaku mógł mnie uratować. Udało się, wziąłem zamówione ciasta na wynos, wróciłem grzecznie do domu, zjadłem grzecznie 3 niedojrzałe banany – bo skrobia – i 300mg 5-htp – bo kryzys – i jeszcze grzeczniej zasnąłem, oczywiście z zasłoniętymi kurtynami.
Grzecznie wstałem skoro świt wele siódmy, wzruszony full, że mam motywację do czegokolwiek zaparzyłem sobie guaranę, doświadczyłem wdzięczności za to, że Bolo chętnie zaopiekuje się moim shar pei’em jak już go będę miał; że Rahul opowiedział mi w interesujący sposób o swoich motywacjach samotnego podróżowania; że Siwogruby nad ranem zostawił mi motywacyjny monolog na „dzień dobry”.
Nagle wszystkie rzeczy, które traktowałbym co najwyżej neutralnie czy obojętnie zaczęły sprawiać radość. Z premedytacją przepuszczałem ludzi na pasach, żeby zobaczyć ich wdzięczność i uderzałem prawą pięścią w serce jak Avon Barksdale, że jesteśmy tu razem, każdy z nas ma tutaj tak samo – nic za darmo, więc na chuj tu chodzić z tą nieprzyjazną jaźwą?

Moja fryzjerka ucinając mi włosy i konwersując na ciekawe tematy zaczęła opowiadać o ciekawym filmie z J Lo. Na tyle ciekawym, że zaczęliśmy go szukać w mobilnych internetach (takie czasy, technologia, samoloty i amfetamina). Znaleźliśmy. Oglądamy trailer. Mowię, że sobie dzisiaj obejrzę. Moja fryzjerka propsuje, bo historia ciekawa, o trudnych relacji żony z mężem, którego ta pierwsza na końcu zabija. No. Więc zamiast tego wieczorem włączę sobie jakiegoś good ol’ femiligaja. I też będzie sztos.

Sztos na treningu niesamowity, ciasto jabłkowe po smakowało jak nigdy wcześniej. Koktajl z żółtek jaj i bananami smakował jak nigdy wcześniej. Indyk na lunch, grzecznie do pracy, podczas której pozwalam odetchnąć wzruszonej psychice i wymęczonym mięśniom.

Życie, piękne życie prawdziwego buddyjskiego gangstera.

31 komentarzy

Dołącz do dyskusji i opowiedzieć nam swoją opinię.

gamefly free trial
Maj 03, 2019 o 02:05 AM

You could definitely see your expertise in the article you write.
The world hopes for more passionate writers like you
who are not afraid to say how they believe. Always follow your heart.

gamefly
Maj 03, 2019 o 11:05 AM

Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; we have created some
nice procedures and we are looking to exchange techniques with
other folks, please shoot me an email if interested.

gamefly free trial
Maj 04, 2019 o 08:05 AM

Have you ever considered creating an ebook or guest authoring on other websites?
I have a blog centered on the same subjects you discuss and would love to have
you share some stories/information. I know my subscribers would
enjoy your work. If you are even remotely interested,
feel free to send me an e mail.

gamefly free trial
Maj 05, 2019 o 08:05 AM

It’s going to be finish of mine day, but before ending I am reading this great article to improve my knowledge.

g
Maj 13, 2019 o 01:05 AM

I delight in, cause I found just what I was looking for. You have ended my
four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye

free minecraft download
Maj 14, 2019 o 02:05 AM

Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts
and I will be waiting for your further post thanks once again.

g
Maj 14, 2019 o 08:05 AM

Good blog post. I absolutely love this site. Thanks!

free minecraft download
Maj 14, 2019 o 10:05 PM

Very nice post. I simply stumbled upon your blog and wanted to mention that I
have really loved surfing around your blog posts. After all I’ll be subscribing for your
feed and I hope you write once more soon!

minecraft free download
Maj 17, 2019 o 05:05 AM

Hi, I do think this is a great blog. I stumbledupon it 😉 I will revisit
once again since I book marked it. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to help other people.

playstation 4 best games ever made 2019
Czerwiec 12, 2019 o 06:06 PM

That is a very good tip especially to those fresh to
the blogosphere. Simple but very accurate info… Appreciate your sharing this
one. A must read article!

Get More Information
Czerwiec 12, 2019 o 08:06 PM

I just want to say I’m very new to weblog and honestly savored you’re web site. Most likely I’m going to bookmark your blog post . You definitely come with outstanding articles and reviews. Appreciate it for sharing your web-site.

quest bars cheap
Czerwiec 14, 2019 o 11:06 AM

I’m really enjoying the design and layout of your website.
It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable
for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Exceptional work!

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 15, 2019 o 04:06 PM

Echt tolle Seite. Rubbish bin eigentlich nur per Zufall hier gelandet, aber ich bin jetzt schon complete von der tremendous Seite beeindruckt. Gratuliere dazu!! Viel Erfolg noch durch der sehr guten Home-page mein Freund.

Keisha Vestering
Czerwiec 17, 2019 o 04:06 AM

european vacations are very exciting sepcially if you got to visit many places at once..

Isidro Zugg
Czerwiec 17, 2019 o 09:06 PM

Fantastic post – We subscribed to your main Feed. I prefer this you could have printed : lumber beneficial details. Getting lived in the for nearly Six to eight years now, That i never knew you can search criminal records internet, certainly arrest stats. It is really good toward understand – unfortunately chilling simultaneously!

Loren Nardini
Czerwiec 18, 2019 o 01:06 PM

Dude.. I am not much into reading, but somehow I got to read a lot of articles on your blog. Its amazing how interesting it is for me to check out you extremely often.

Alice Svendsen
Czerwiec 18, 2019 o 03:06 PM

I’d ought to seek advice from you here. Which isn’t some thing Which i do! I enjoy reading an article which will make people believe. Also, thanks for allowing me to comment!

Dewayne Garlinger
Czerwiec 18, 2019 o 04:06 PM

A very informationrmative article and lots of really honest and forthright comments made! This certainly got me thinking about this issue, cheers all.

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 18, 2019 o 07:06 PM

You ought to experience a tournament for just one of the most useful blogs on the web. I’ll recommend this web site!

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 19, 2019 o 12:06 AM

I am glad to be a visitor of this consummate web site! , appreciate it for this rare info ! .

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 19, 2019 o 07:06 PM

I gotta bookmark this web-site it seems invaluable extremely helpful

quest bars cheap
Czerwiec 23, 2019 o 08:06 AM

Hey there, You have done an excellent job.
I’ll definitely digg it and personally suggest to my
friends. I’m sure they will be benefited from this web
site.

John Deere Diagnostic and Test Manuals
Czerwiec 27, 2019 o 01:06 PM

I think other website owners should take this site as an example , very clean and fantastic user friendly layout.

Tractor Workshop Manuals
Czerwiec 27, 2019 o 10:06 PM

I discovered your blog site website on google and appearance a number of your early posts. Maintain inside the excellent operate. I just additional the RSS feed to my MSN News Reader. Looking for forward to reading much more on your part afterwards!…

Ricky Rashed
Czerwiec 30, 2019 o 09:06 AM

eating can be considered my hobby he he he. i would really love to visit foods blogs and see some recipes::

Nichelle Branyan
Lipiec 01, 2019 o 12:07 AM

You need given us with like large choices of tips

Julissa Bacot
Lipiec 01, 2019 o 08:07 PM

inspiring insights you are sharing. I love the way you are sharing it. Is there any way I could get updated for more?

Conrad Wieand
Lipiec 02, 2019 o 09:07 PM

leather bags look really nice specially those natural leather bags, ;

Lolita Wosick
Lipiec 03, 2019 o 09:07 PM

An interesting discussion may be valued at comment. I do believe that you can write more on this topic, may possibly not certainly be a taboo subject but normally persons are too little to communicate on such topics. To another. Cheers

John Deere Service Manuals
Listopad 29, 2019 o 02:11 PM

Can I just now say such a relief to discover one who truly knows what theyre dealing with on-line. You actually know how to bring a concern to light and earn it important. Lots more people have to look at this and see why side of the story. I cant think youre not more popular because you certainly develop the gift.

Tractor Workshop Manuals
Listopad 30, 2019 o 03:11 PM

You really should take part in a tournament for example of the most effective blogs on the internet. I’ll suggest this blog!